Wita Państwa Serdecznie

GALERIA ZDROWIA i WITALNOŚCI

 

NOWOŚCI W GALERII !!!


 W naszej Galerii zrodziła się idea, stworzenia KLUBU GALERII.
Proponujemy cykliczne spotkania w siedzibie firmy.
Wykłady, warsztaty lub inne formy, poruszające tematy dotyczące zdrowia, dietetyki, urody i szeroko pojętej duchowości,
w ujęciu medycyny naturalnej.
Prosimy o kontakt czy Państwo jesteście zainteresowani oraz jakie problemy i tematy najbardziej by Państwa zaciekawiły.
Możemy zaproponować bardzo szeroki wachlarz informacji z pogranicza medycyny naturalnej i konwencjonalnej.
Jako przykład tematów, które moglibyśmy przedstawić, to np.:
"Pielęgnacja skóry - starożytne receptury oraz porady indyjskie i chińskie",
"Podniesienie odporności organizmu metodami naturalnymi",
"Wstęp do alchemii, co to jest i czemu służy",
"Lecznicza moc kamieni szlachetnych".
Tematy, które Państwa szczególnie zaineresują możemy kontynuować i rozwijać
Częstotliwość spotkań jest uzależniona od zaineresowania propozycją.
ZAPRASZAMY do skorzystania z takiej formy kontaktu z naszą GALERIĄ.

*****

Inną propozycją mającą większy i szerszy zasięg jest oferta Galerii, którą opracował Krzysztof Popiołek.

Żyjemy w czasach, w których możliwości odkrywania własnych mocy,  poszerzenia świadomości, zbierania doświadczeń życiowych oraz rozwoju wewnętrznego, są niezbędne do poznania kim jesteś.

Czy jesteś czymś więcej niż tylko formą cielesną? Na to pytanie i szereg innych, zapewne znajdziesz odpowiedź korzystając z naszej oferty.

Spotykając się z osobami w różnych środowiskach i grupach społecznych często zadawano mi pytania, dotyczące ciała, umysłu i ducha, bioenergoterapii, energii życiowej, celu i sensu życia, relacji między ludzkich oraz wpływie energii na zdrowie. Wychodząc naprzeciw tym, którzy poszukują sposobu na uwolnienie się od różnych dolegliwości zdrowotnych, a także odpowiedzi na powyższe pytania oraz szereg innych dotyczących przedmiotowego zagadnienia, zapraszamy do udziału w organizowanych warsztatach i spotkaniach indywidualnych - adekwatnie do potrzeb. Postanowiliśmy podzielić się z wami wiedzą, zdobytym doświadczeniem, posiadanymi umiejętnościami.

W wielu firmach zastanawiacie się jak poprawić atmosferę pracy w zespole, która wpływa na realizację celów waszej działalności lub może szukacie  sposobu złagodzenia napięcia i stresu. Sprawdziliście metody z dziedziny psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi, a efekt końcowy nie satysfakcjonuje was i poszukujecie czegoś innego. Jeżeli uważasz, że w twojej firmie panują bardzo niezdrowe relacje międzyludzkie, jest zła atmosfera, ludzie robią sobie na złość, a część z nich rywalizuje ze sobą w bardzo nieprzyjemny sposób, skorzystaj z naszej propozycji. Oferujemy wam odmienne spojrzenie na funkcjonowanie człowieka w życiu i jego relacje z otoczeniem.

Instytucjom i osobom otwartym na niekonwencjonalne techniki procesu rozwoju osobistego i zespołów ludzkich, proponujemy nową formę warsztatów oraz spotkań indywidualnych z mistrzami bioenergoterapii o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy pomogą właściwie „realizować siebie” i właściwie zarządzać swoją energią.

Wymaga to osobistego zaangażowania wszystkich uczestników warsztatów, a po warsztatach konieczna może być indywidualna kontynuacja pracy, aby utrzymać proces pożądanych zmian.

Celem warsztatów jest rozwój osobisty jego uczestników poprzez poznanie siebie w relacji z innymi na poziomie energii. Zrozumienie własnego funkcjonowania i innych oraz podjęcie działań zmierzających do porozumienia się i rozwiązania konfliktów interpersonalnych.

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji .

Oferta ta skierowana jest również do osób, które chcą poznawać siebie, zmieniać się oraz uwalniać od napięć, stresu, lęków i innych dolegliwości zdrowotnych.

Możemy zorganizować wyjazd integracyjny z elementami relaksu i pracy nad sobą oraz mającymi wpływ na współpracę i komunikację w firmie lub poza firmą.

Formę warsztatów najlepiej  uzgodnić z autorem(trenerem) projektu, w celu doboru odpowiednich technik, adekwatnych do potrzeb.

Proponujemy ofertę długofalowych działań.

Posiadamy doświadczenia praktyczne w pracy z energiami oraz niezbędną wiedzę.

Trenerzy to osoby z bogatym doświadczeniem, mistrzowie-praktycy, legitymujący się świadectwami i certyfikatami.

Organizujemy warsztaty zamknięte, prowadzone w siedzibie naszej firmy, siedzibie klienta lub wybranym przez niego miejscu, zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami.

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową na adres: kontakt@galzdrowit.pl


*****

 

 W naszej Galerii przyjmuje

 specjalista od esencji energetycznych

ZBIGNIEW PLĄDER

najbliższe terminy spotkań to:

   3 lipiec 2021 - sobota i 4 lipiec 2021 - niedziela

ZAPRASZAMY


*****

 

 


Polecamy zabiegi z zakresu naturalnej medycyny

pochodzącej z Indii
Ayurvedy (ajurwedy)
u specjalistki
Dominiki Zakrzewskiej - Bernasik

ZAPRASZAMY

   

 
 
 

*******

GALERIA ZDROWIA I WITALNOŚCI

ul. Kremerowska 9, 31-130 Kraków
tel. 12 423 21 39 lub 502 09 09 35
email: kontakt@galzdrowit.pl

Działanie medycyny niekonwencjonalnej* ma charakter holistyczny (całościowy) dociera do przyczyn choroby i stara się je usuwać. Najlepsze efekty terapeutyczne osiąga się przez  współdziałanie obu medycyn: konwencjonalnej i naturalnej, które prowadzi do szybkiego zdrowienia. Posiadamy różnorodną ofertę usług (konsultacje, zabiegi, masaże lecznicze, urządzenia wspomagające) oraz atrakcyjne ceny.


Strona główna Aktualności O nas Usługi Metody terapii Terapeuci  Kontakt

Galeria Zdrowia i Witalności w Krakowie Jolanta Bazanek – Copyright © 2009                                   Mapa strony         Polityka prywatności